Shop
کاربر طلایی

PDA

مشاهده کامل : باز گشت دوباره بروک لزنر به مسابقات بوکس وازاد UFC

آقا رحمت
29-06-2010, 13:02
با سلام خدمت دوست .
بروک لزنر هفته بعد مسابقات خود را دوباره در برند ufc از سر خواهد گرفت .
این مسابقات هفته بعد 1 شنبه13 تیرماه صبح ساعت 6/30 دقیقه از شبکه اسکای اسپرت در هاتبرد وشو اسپرت 4 در نایلست بصورت زنده پخش میشود .
مهمترین مسابقه

Brock Lesnar vs Shane Carwin
دوستان امیدوارم این مسابقات را ببینید واز دیدن ان لذت ببرید.

آقا رحمت
30-06-2010, 16:12
با توجه به مسابقات 1 شنبه تبلیغات گسترده ایی برای ان شده وشاید یکی از زیباترین مسابقات سال UFC باشه.

Al.ch-666
30-06-2010, 21:37
با سلام

ممنون دوست عزیز که این مسابقات رو در این سایت دنبال میکنید.

-----
معمولا مسابقات سنگین وزن به اندازه سنگین وزن-سبک زیبا نمیشن به علت سرعت کمشون.

اما من هم امیدوارم مسابقه زیبایی بشه.

موفق باشید

davidbeckham
30-06-2010, 22:27
اتفاقا سنگین وزن هم جذابیت خودشو داره
خیلی حریفای شاخ تو سنگین وزن هستن
مثل فرانک میر-کاروین-براک-ولاسکوئز- ناگوئیرا

davidbeckham
30-06-2010, 22:28
با توجه به مسابقات 1 شنبه تبلیغات گسترده ایی برای ان شده وشاید یکی از زیباترین مسابقات سال UFC باشه.
این مسابقه معرکه هست
دو تا غول خوردن بهم
حتی میشه گفت مبارزه قرن

آقا رحمت
30-06-2010, 22:31
ممنون از دوستان که توجه خاص دارند .
دوستان هر شب اخبار ومصاحبه ونتایج از شبکه شو اسپرت 4 در نایلست دنبال کنند .
هر شب ساعت 22

davidbeckham
30-06-2010, 22:37
http://tennis-image.com/images/46097295475740571102.jpg

Al.ch-666
01-07-2010, 01:52
بله بله من نگفتم جذابیت نداره ، گفتم سرعت کمتری داره اگر بخواهیم به نسبت سبک وزن بررسی کنیم. دقیقا همونطور که گفتین هر وزنی جذابیت های خاص خودش رو داره.

من آرشیو کامل مسابقات UFC رو تقریبا از 104 به بعد دارم روی اکانت پرشین شر خودم ، اگر دوست داشتین ، لینک داونلود رو بزارم واستون.
موفق باشید

رامین 66
02-07-2010, 08:53
سلام
اینطور که در شبکه های ورزشی مانند شو اسپرت 4 و سایت UFC توضیح داده شده و دوستان هم اشاره کردند یک مسابقه بی نظیر و بی سابقه در تاریخ Ufc هست .
دیشب در تبلیغ شوتایم ساعت مسابقه برای ما اگر اشتباه نکنم 5:30 دقیقه صبح یکشنبه بود
اینطور که مشخص هست تعداد کمی از شبکه های ورزشی این مسابقات را پخش می کنند در خاورمیانه و شمال آفریقا پخش اختصاصی متعلق به شوتایم است .

آقا رحمت
02-07-2010, 13:33
سلام
اینطور که در شبکه های ورزشی مانند شو اسپرت 4 و سایت UFC توضیح داده شده و دوستان هم اشاره کردند یک مسابقه بی نظیر و بی سابقه در تاریخ Ufc هست .
دیشب در تبلیغ شوتایم ساعت مسابقه برای ما اگر اشتباه نکنم 5:30 دقیقه صبح یکشنبه بود
اینطور که مشخص هست تعداد کمی از شبکه های ورزشی این مسابقات را پخش می کنند در خاورمیانه و شمال آفریقا پخش اختصاصی متعلق به شوتایم است .
رامین جان سلام .
در منطقه اروپا واسیا حق پخش مسابقات کشتی کج وUFC در اختیار شبکه های اسکای اسپرت میباشد وگروه شو تایم حق پخش ار از این شبکه ها خریداری میکند.
در مورد ساعت پخش ان هم امروز دوباره چک میکنم واعلام میکنم .
دوستان این مسابقات را پس فردا حتما ببینید .

رامین 66
02-07-2010, 19:45
رامین جان سلام .
در منطقه اروپا واسیا حق پخش مسابقات کشتی کج وUFC در اختیار شبکه های اسکای اسپرت میباشد وگروه شو تایم حق پخش ار از این شبکه ها خریداری میکند.

سلام
ممنون از اطلاع رسانی
در سایت UFC قسمتی به نام How To Watch وجود دارد که تمام شبکه های پخش کننده در هر منطقه را با لوگو معرفی کرده در لینک زیر می توانید ببینید شوتایم در پایین لیست قرار دارد :
http://www.ufc.com/index.cfm?fa=eventDetail.Home&eid=3262&mode=howToWatch

bov
02-07-2010, 19:46
dostan ufc hamoon mma hast

Al.ch-666
03-07-2010, 03:41
رامین جان سلام .
با سلام

دوست من مسابقات UFC از طرف خود UFC به فروش میرسه و همون کانال های Sky که البته SKY فکر نکنم پخش بکنه هم باید از خود UFC بخره اجازه پخش رو که شوتایم هم همینکارو میکنه.
معمولا کانال اصلی پخش کننده این مسابقات Spike هستش که تعجب میکنم چرا توی لیستی که همکتر من دادن نیستش چون معمولا طرف قرار داد Zuffa که بخش مالتی مدیای UFC رو توی دست داره Spike بوده همیشه.

-----------

من امید وارم که Shane Carwin برنده بشه ، اما از اونجا که چند وقت اخیر همه مبارز های موردعلاقم باختن شک دارم :10: چون همونطور که کاروین گفت حرکاتی که Lesnar بعد از مسابقات انجام میده بیشتر شبیه حرکات WWE هستش نه UFC .

Al.ch-666
03-07-2010, 03:48
dostan ufc hamoon mma hast
با سلام

دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنید یا انگلیسی ، فینگلیش برخلاف مقررات سایت هستش.

MMA از کلمه Mixed Martial Arts گرفته شده که یعنی تلفیق هنرهای رزمی ، که نمیشه UFC ، و درواقع UFC یکسری مسابقاتی هست که مربوط این ورزش میشه.

آقا رحمت
04-07-2010, 14:51
دوستان که صبح مسابقات را ندیدن امشب ساعت 21/30 تکرار ان از شبکه شو اسپرت 4 پخش میشود.

آقا رحمت
04-07-2010, 22:18
از مهمانان ویژه مسابقات .
استون کلد .
راک
که بیشتر به خاطر بروک لزنر امده بودند .

آقا رحمت
04-07-2010, 22:19
لیبن توانست یو شی ماتسو را ببرد.
بروک هم شین کاروین را شکست داد.